מדריך - התאמה אישית של אריח הפרמיום!

מאת abeksis
כניסות: 18081

בעדכון האחרון של Abeksis Wizard לגרסת המיקס, נוסף אריח מיוחד פרמיום. אותו האריח משלב מספר רב של אפשריות לנוחות המשתמשים - כדוגמת ספורט, סרטים - חיצוני, מדע וטבע, ומועדפים. 

הרעיון לשלב אריח שכזה, בא במטרה לחסוך מקום בכמות האריחים המוצגת בתפריט ובכך מאפשרת לכם המשתמשים להגיע למקומות  הנכונים במהירות. ישנם משתמשים מנוסים שרוצים לבצע או להתאים את אותם הקטגוריות תחת אריח הפרמיום ולשמו מדריך זה הוקם.  

 

ישנם שתי שיטות להגיע לאותם הקטגוריות, בחרתי בשיטה המהירה והקלה. 

 

שלב ראשון - הוספת אריח בתפריט הראשי המקשר לאותם הקטגוריות. 

גשו להגדרות —> הגדרות מעטפת —> התאמה אישית של תפריט הבית, צפו בתמונה: 

בתפריט שנפתח מולכם (לאחר שלחצתם על  ״התאמה אישית של תפריט הבית״). יש לבחור קטגוריה (לא משנה כרגע איזה היא לא רלוונטית), וללחוץ על הסמן +  על מנת שיתווסף קטגוריה חדשה. 

אותו האריח המדומה יתווסף, ובכך יאפשר לנו להוסיף את הקוד האחראי לאותם הקטגוריות כדוגמת ספורט, סרטים - חיצוני, מדע וטבע, ומועדפים. 

 

שלב שני  - הוספת קוד המתאים לכל קטגוריה. 

לאחר שהתווסף לנו אריח מדומה,  ניגש מצד לפעולה ונלחץ אינטר. תפריט נוסף יפתח מולנו במטרה שנבחר את סוג הפעולה. בעזרת המקדלת נווטו לכיתוב Custom item. חלון כתיבה יאפשר לנו לכתוב את הפקודה האחראית למעשה לקטגוריות שהתווספו תחת הפרמיום, בדיוק כי שמופיע בתמונה: 

 

הכנתי עבורכם טבלה שמציגה מה אחראי למה: 

 
שם הפקודה הערות
ספורט

ActivateWindow(1105)

 
מדע וטבע 

ActivateWindow(1110)

 

סרטים - חיצוני

ActivateWindow(1108)

 
      

 

בחלון נכתוב את הפקודה (1105)ActivateWindow האחראית למעשה לקטגורית הספורט, במידה ונרצה לבחור קטגוריה אחרת נפעל באותה השיטה לשאר. 

לאחר שרשמנו את הפקודה, יש לשמור לסגור. התפריט יבנה. 

 

שלב שלישי - התאמה של הקטגוריה. 

נחזור שוב להגדרות --> הגדרות מעטפת --> התאמה אישית של תפריט הבית,  נלך לקטגוריה שהוספנו ונעשה מה שבא לנו, נוסיף נוריד וכו..  לאחר שנשמור,  ניגש שוב לתפריט התאמה אישית של תפריט הבית ונמחק את מה שהוספנו בסעיף 2 רק שהפעם נלחץ על האיקס. 

מה שעשינו למעשה סידרנו את הקטגוריה שמוצגת בתוך האריח של פרמיום. 

מקווה שמדריך זה ברור ויאפשר לכם לנהל בצורה הנכונה את הקטגוריות תחת האריח פרמיום. 

ראו סרטון הדרכה בהתאם: